Montážní práce a instalace

Provádíme veškeré montážní práce ve výškách.

Výškové práce Karlovy Vary, výškové instalace dekorací, výškové instalace dekorací Karlovy Vary, výškové instalace billboardů, výškové instalace vánočních dekorací, výškové instalace velikonočních dekorací, výškové instalace sezónních dekorací, výškové instalace dekorací v obchodních centrech, výškové instalace zimních dekorací, výškové instalace silvestrovských dekorací, výškové instalace reklamních panelů, výškové instalace poutačů jsme připraveni zajistit do 48-i hodin od Vaší objednávky v rámci Karlových Varů a České republiky.

Potřebujete zajistit kvalitní výškové práce, instalaci venkovní dekorací, instalaci vnitřních dekorací, instalaci billboardů ve Vašem regionu v rámci České republiky?

Instalace dekorací Praha, instalace dekorací Plzeň, instalace dekorací Mělník, instalace dekorací Česká lípa, instalace dekorací Mladá Boleslav, instalace dekorací Liberec, instalace dekorací Ústí nad Labem, instalace dekorací Děčín, instalace dekorací Kladno, instalace dekorací Benešov, instalace dekorací Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Námi používané metody profesionálních výškových instalací a oprav dekorací a billboardů jsou prováděny na základě odborných školení a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných kvalitních materiálů a produktů.


Výškové instalace a opravy dekoračních prvků, čištění dekoračních prvků, instalace dekoračních prvků, revitalizace starých dekoračních prvků, údržba dekoračních prvků, instalace dekoračních prvků ve výškách, projektování dekorací, opravy a instalace dekoračních prvků pomocí horolezecké techniky včetně realizace návrhů a výroby dekorací provádíme především v Praze a po celé České republice.

Výzdoba či dekorace je dnes velice důležitou součástí našich domovů. Zvláště v období Vánočních svátků dokáže vhodně a vkusně vybraná dekorace zútulnit náš domov navodit tak tu pravou Vánoční atmosféru. Nabízíme Vám vkusné dekorace, bytové dekorace a dekorační osvětlení, osvětlení bytů, zahrad, i komerčních a průmyslových prostor. Instalujeme a vyrábíme výzdoby a dekorace na nejrůznější setkání, konference na karnevaly, oslavy a slavnosti. S týmem našich designérů pro Vás připravujeme širokou škálu nejrůznějších dekoračních prvků, osvětlení a ozdob. Vše vkusně a decentně. Veškeré dekorační prvky instalujeme také ve výškách a to především pomocí horolezecké techniky, bez použití lešeňového systému či těžké mechanizace.