Zábrany proti holubům

Výškové instalace zábran proti ptactvu, hroty a sítě proti holubům, zábrany a ochrana proti holubům Karlovy Vary, pokládka zábran proti ptactvu horolezeckou technikou, výškové montáže ochrany a zábran proti holubům, výškové instalace sítí proti holubům a ptactvu, ochrana památek proti holubům a ptactvu, instalace hrotů proti holubům, ochrana proti holubům, ochrana proti ptactvu, věšení sítí proti holubům, instalace a malování siluet dravců, věšení a instalace umělých dravců, zábrany proti ptactvu na výškových budovách, věšení a instalace sítí proti ptactvu, instalace hrotů proti ptactvu, instalace hrotů proti holubům, holubí zábrany a zábrany proti ptactvu jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin od Vaší objednávky v rámci regionu Karlovy Vary a České republiky.

Potřebujete zajistit kvalitní výškové instalace zábran proti ptactvu, hroty a sítě proti holubům, zábrany a ochrana proti holubům ve Vašem objektu, firmě,  domě či budově ve Vašem regionu v rámci České republiky?

Instalace hrotů a zábran proti holubům Karlovy Vary a okolí, instalace hrotů a zábran proti holubům Chomutov, instalace hrotů a zábran proti holubům Plzeň, instalace hrotů a zábran proti holubům Ostrov, instalace hrotů a zábran proti holubům Česká lípa, instalace hrotů a zábran proti holubům Mladá Boleslav, instalace hrotů a zábran proti holubům Liberec, instalace hrotů a zábran proti holubům Ústí nad Labem, instalace hrotů a zábran proti holubům Děčín, instalace hrotů a zábran proti holubům Kladno, instalace hrotů a zábran proti holubům Benešov instalace hrotů a zábran proti holubům Beroun a jiné služby jsme připraveni zajistit do 48-mi hodin ve Vašem regionu.

Námi používané metody profesionální výškové instalace hrotů a zábran proti holubům a ptactvu jsou prováděny na základě odborných školení  a získaných certifikátů, prostřednictvím vysoce kvalitních a účinných pomůcek včetně profesionálních renomovaných kvalitních materiálů a produktů.

Nic proti ptákům, ale v Praze a větších městech jsou to naneštěstí především holubi, kteří svým pobytem dlouhodobě ničí památkové objekty a fasády všeho druhu. Holubi se rádi drží na všech vystouplých místech fasád, jako jsou parapety, římsy, hrany okapů. Tam všude jsme schopni instalovat zábrany proti ptactvu a holubům.

Výškové zábrany proti ptactvu a holubům jsou samostatným odvětvím výškových prací, jedná se o poměrně delikátní věc na kterou jsou pracovníci Výškového servisu vždy připraveni. Vždy, když instalujeme hroty proti holubům nebo věšíme ochranné sítě proti ptactvu, využíváme nejnovějších poznatků, osvědčených postupů a výrobci doporučovaných metod z oboru DDD (deratizace, desinfekce, desinsekce)..

Výše uvedené prostředky a metody ochrany a zábran proti ptactvu a holubům provádíme jako výškové práce a to za pomoci horolezecké techniky. Jsme proto velice šetrní k Vaší střeše a zevnímu opláštění budovy. Existuje několik variant, jak se proti ptactvu a zejména proti holubům bránit, obraťte se na nás a my Vám bezplatně poradíme, jak se s dotěrným ptactvem vypořádat!

Objednávka instalace zábran proti ptactvu a holubům předchází začátku naší vzájemné spolupráce. Obecně instalace zábran proti ptactvu a holubům objednávejte v dostatečném předstihu, alespoň týden předem.  Nejvhodnější forma objednávky mytí oken a komplexní zjištění informací je preferováno prostřednictvím e-mailové objednávky či telefonické specifikace. V případě Vašeho detailního výčtu informací je naše firma pro Vás obratem schopna připravit a vypracovat předběžnou cenovou nabídku či rozpočet.  V případě telefonického kontaktu se samozřejmě budeme ptát na několikero pro nás podstatných informací:

  1. Adresa a lokalita místa
  2. Plocha v m2 nebo bm
  3. Typ povrchu
  4. Výška instalace
  5. Vyčištění povrchu
  6. Přístupnost k místu
  7. Stav povrchu
  8. Čas a preferovaný termín realizace

Námi používané metody a technické postupy výškové instalace hrotů a zábran proti holubům a ptactvu zábrany proti holubům jsou naprosto diskrétní, dokonce i sítě proti ptactvu mají svou estetickou hodnotu a nijak svým působením nenarušují celkový vzhled budovy.

Veškeré námi používané materiály z oboru DDD se hodí na jakýkoli typ domu.

Ať se jedná o cihlový činžovní dům, kde obvykle provádíme zasíťování světlíků, či o panelový dům, kde nejčastěji provádíme zasíťování balkonů či lodžií nebo o rodinný dům nebo chatu kde zabezpečujeme zimní zahrady a pergoly proti ptactvu a v neposlední řadě o hotelový komplex kde ptáci svým působením narušují klid hostů a my umisťujeme budce proti holubům na rozmanitý tvar budovy.

Materiály použité pro bodce proti holubům, sítě či makety dravců mají garantovanou dobu životnosti, jsou vyrobeny z ostrých nerezových titanových drátů a z kvalitních UV stabilních polykarbonátových materiálů, proto je jejich funkčnost garantována až na dobu deseti let.

Hroty a sítě proti holubům a ochrana proti holubům

Hrotový systém je vhodný jako ochrana proti holubům pro represivní i preventivní ošetření. Hroty proti holubům se skládají  z plastového pásku do kterého jsou upnuty tenké nerezové hroty zabraňující dosednutí holubů na ošetřené místo. Nebojte se hrotů jako ochrany  proti holubům. Systém je velmi diskrétní díky průhlednému základnímu pásku a tenkým nerezovým hrotům, které jednou pro vždy vyřeší Váš problém s dotěrným ptactvem. Tento systém samozřejmě kromě holubů okupující většinu historických center našich měst, řeší i problém s ostatním nežádoucím ptactvem. Hrotový systém je nejvhodnější ochranou proti holubům a jinému dotěrnému ptactvu. Používáme výhradně certifikovaný systém ochrany proti ptactvu od firmy BirdOFF.

Výškové instalace zábran proti ptactvu a holubům zejména u velkých komplexů doporučujeme kombinovat ze dvou variant. Tyto holubí zábrany instalujeme především na historických budovách v centru Prahy a jiných velkých měst po celé České republice. Tyto holubí zábrany se hodí hlavně na členité budovy a jejich rozsáhlé okapové systémy, kde ptáci rádi vysedávají a zanáší tak svými exkrementy okapový systém – to vede k narušení odtoku a následnému prosakování vody do fasády a postupné opadávání omítky. Zábrany proti ptactvu v podobě hrotů se hodí i na široké fasádní římsy, okenní špalety a všude tam, kde nelze vetřelce eliminovat jinými zábrany proti ptactvu.

Výšková montáž hrotů proti holubům se provádí na suchý a čistý povrch, přilepením neutrálním transparentním silikonovým tmelem. Hlavní zásady montáže: Hroty musí být vždy na okraji chráněné plochy, popřípadě pro zvýšení ochranného efektu mohou okraj přesáhnout o cca 1 cm. Na kraji lze použít pouze systém s uzavřenou řadou hrotů. Pro kvalitní výsledky je třeba dodržet technologický postup. Životnost hrotového systému je velká díky použitým špičkovým materiálům. Základní pásek UV stabilní polykarbonát německého výrobce, hroty  je nerezová ocel o Ø1,25mm.

Hroty proti holubům se skládají ze dvou hlavních částí a to z pevného polykarbonátového pásku, který je barevně neutrální  a ostrých titanových hrotů, které odpuzují ptáky proti dosednutí na Vámi určené místo. Hroty proti holubům jsou velice esteticky šetrné vůči stavbě i okolí. Hroty proti holubům jsou díky své barvě a velikosti (průhledný polykarbonát a 1mm tenký titanový drát) pro běžného kolemjdoucího prakticky neviditelné. V kombinaci se správnou instalací se jedná o velice účinné zábrany proti ptactvu.

Výškové instalace zábran a sítí proti holubům

Při zabezpečování některých ploch a tvarů (fresky, sochy, balkony, ochozy, světlíky ap.) je vhodné kombinovat zábran proti holubům použitím hrotových systémů s aplikací ochranných sítí proti holubům. Tyto sítě, včetně systému jejich uchycení jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů, zaručujících dlouhou životnost a materiál i jeho barva je vždy volena s ohledem na maximální nenápadnost.

Síťový systém proti holubům je jediná 100% účinná ochrana lodžií, balkónů, světlíků a ochozů věží. Síť je upevněna kolem obvodu prostoru pomocí pružného ocelového rámu, který se skládá z ocelových oček upnutých do plastových hmoždinek a kterými je protaženo ocelové lanko napnuté pomocí napínacího šroubu. K takto vytvořenému rámu, který je schopen přesně kopírovat obvod se připne speciálními kleštěmi a hliníkovými sponkami síť. Materiál ocelového rámu může být z nerezové oceli nebo z pozinkované oceli. Systém je diskrétní a ze země téměř nepostřehnutelný.

 

Pokud je potřeba, může se použít barva sítě proti holubům přesně podle podkladu a to bílá, černá nebo kamenná. Síť má oko 50×50mm a 1mm tenké vlákno a tedy nestíní chráněný prostor. Sítě proti ptactvu se vyrábí v několika barevných kombinacích a naši  pracovníci ve výškách vždy dbají na co největší šetrnost holubích sítí jak vůči stavbě kde zábrany proti ptactvu instalují tak i jejímu okolí.

Ochranné sítě se také dodávají s různými rozměry ok a my je vždy instalujeme podle druhu ptactva, před kterým chráníme Vaši budovu. Instalace ochranných sítí trvá několik hodin a jedná se o zcela funkční metodu, která patří mezi DDD holubí zábrany. Pomocí lankového systému je vytvořen základní rám, který zcela kopíruje povrch zabezpečovaného místa – tento rám lze, díky kotvicí technologií, připevnit na jakoukoli stavbu s jakýmkoli povrchem.

Do tohoto rámu je následně vypnuta síť proti ptactvu pomocí kroužkového systému, který celou síť proti holubům drží v kýžené poloze. Protože zábrany proti holubům provádíme vždy jako výškové práce v Praze, jsme schopni vytvořit zcela nestandartní tvary sítí proti ptactvu a následně je nainstalovat prakticky kdekoli.

 

Výškové instalace zábran a sítí proti ptactvu formou maket dravců – jako ochrana proti holubům fungují zcela spolehlivě. Makety dravců dodáváme ve dvou provedeních a za dobu jejich využívání proti holubům se nám osvědčily obě varianty. Vždy tyto zábrany proti ptactvu provádíme jako výškové práce. Závěsné makety dravců v 3D provedení, opatřené reflexními lesklými prvky  – hodí se do otevřených prostor jako jsou atria, světlíky, otevřené dvory apod.

Tým designérů vyrábí jednotlivé makety dravců vždy jako originál! Proto věřte, že naše holubí zábrany jsou vždy stoprocentně funkční a v ochraně proti ptactvu odvedou svou práci dokonale.

Makety dravců ve 2D provedení, zvolená barva záleží na druhu podkladu a subjektu, který chceme eliminovat. Hodí se na velké prosklené plochy kancelářských budov, zimních zahrad a všude tam kde holubi svým působením znečišťují průhledové plochy. Nejčastěji však malujeme siluety dravců na fasády nově zateplených panelových domů, zejména stavby zateplené polystyrenem jsou nejčastěji vyhledávaným zdrojem zábavy Strakapouda jižního. Tento druh si často buduje svá hnízda uvnitř tepelných izolací budov, jeho hnízda dosahují nepřestavitelných rozměrů a tím narušují izolační vlastnosti celého zateplovacího systémů.